W piątek 27 listopada na deskach sceny widowiskowej PDK młodzi ludzie z regionu zmagali się w konkursie piosenki o Złotą Nutkę Pisza w IX Festiwalu Piosenki Polskiej Masz Szansę Więc Śpiewaj.
W tegorocznym konkursie wystąpiło 60 uczestników z Pisza, Ełku, Wilkas, Hajnówki, Białegostoku, Kolna, Grajewa i Szczytna. Od rana do późnych godzin popołudniowych trwały przesłuchania eliminacyjne. Młodzi wokaliści śpiewali w pięciu kategoriach wiekowych. Wieczorem odbył się koncert finałowy, podczas którego o złotą, srebrną i brązową nutkę rywalizowała trójka wyłonionych uczestniczek w każdej kategorii.
Oto galeria zdjęć z koncertu finałowego. W podpisach zdjęć zamieszczona jest informacja o solistkach, ich piosenkach i zajętym miejscu.
Konkurs piosenki prowadził Mariusz Trupacz. Pomysłodawca i koordynator imprezy.
I miejsce kategorii 6-7 lat - Oliwia Nikonowicz (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kolorowe Obrazki
I miejsce kategorii 6-7 lat - Oliwia Nikonowicz (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kolorowe Obrazki
II miejsce kategorii 6-7 lat - Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Okulary mam na nosie
II miejsce kategorii 6-7 lat - Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Okulary mam na nosie
II miejsce kategorii 6-7 lat - Amelia Somionka (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Koci cały świat
II miejsce kategorii 6-7 lat - III miejsce Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Koci cały świat
III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia
III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia
III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia
II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie
II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie
II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie
I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)
I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)
I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)
IV miejsce w kategorii 8-10 lat - Maria Witkowska (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziś idę walczyć, mamo.
IV miejsce w kategorii 8-10 lat - Maria Witkowska (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziś idę walczyć, mamo.
III miejsce w kategorii 11-13 lat - Maria Sawicka (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedy będziesz zakochany
III miejsce w kategorii 11-13 lat - Maria Sawicka (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedy będziesz zakochany
IV miejsce w kategorii 11-13 lat - Dorota Sztyler (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Miłośc rośnie wokół nas
IV miejsce w kategorii 11-13 lat - Dorota Sztyler (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Miłośc rośnie wokół nas
I miejsce w kategorii 11-13 lat - Katarzyna Rakowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Czy ten pan i pani
II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą
II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą
II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą
IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Drużba Katarzyna - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Chłopiec z drewna
IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Drużba Katarzyna - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Chłopiec z drewna
II miejsce w kategorii 14-16 lat - Julia Kuzyka (Białystok) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Łatwopalni
II miejsce w kategorii 14-16 lat - Julia Kuzyka (Białystok) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Łatwopalni
III miejsce w kategorii 14-16 lat - Katarzyna Romot (Pisz) + nagroda publiczności - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziesięć przykazań
III miejsce w kategorii 14-16 lat - Katarzyna Romot (Pisz) + nagroda publiczności - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziesięć przykazań
IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Sylwia Mil - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedyś byłam różą
IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Sylwia Mil - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedyś byłam różą
I miejsce w kategorii 14-16 lat - Izabela Pelc (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Och życie, kocham cię nad życie
I miejsce w kategorii 14-16 lat - Izabela Pelc (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Och życie, kocham cię nad życie
II miejsce w kategorii Zespoły - zespół Mini Fantazja (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewał utwór pt. Radosna samba
III miejsce w kategorii Zespoły - Słoneczko (Lachowo) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Słoneczna wycinanka
I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna
I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna
I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna
I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna
I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna
II miejsce w kategorii Open - Paulina Cybulko (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Brzydcy
II miejsce w kategorii Open - Paulina Cybulko (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Brzydcy
III miejsce w kategorii Open - Barbara Somionka (Wilkasy)
III miejsce w kategorii Open - Barbara Somionka (Wilkasy)
I miejsce w kategorii Open - Julita Szczech (Kolno) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dłoń
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 6-7 lat
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 8-10 lat.
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 11-13 lat
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 14-16 lat
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria zespoły
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria Open
IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - Najstarsza i najmłodsza uczestniczka.
Opinie i komentarze
Komentarze
Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.