Przejdź do strony głównej katalogu
Dodaj własną firmę
Pokaż ostatnio dodane
KATALOG FIRM » Produkcja i Usługi » Broń » Stara broń palna bez zezwolenia
Numer wizytówki - 281  |  Adres bezpośredni -  www.bronpalna.episz.pl
Stara broń palna bez zezwolenia
Stara broń palna bez zezwolenia
ADRES OBIEKTU
adres
12-200 Pisz, Szczechy Małe 39
KONTAKT
zadaj pytanie
ZADAJ PYTANIE
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko  
e-mail  
telefon  
Pytanie trafi bezpośrednio do osoby, która zarządza obiektem
Treść  
TELEFON
telefon komórkowy
512-615-220
Moja mała pracownia o nazwie MENTE ET GLADIUS powstała latem 2008r. z inspiracji męża Aleksandra Dobromilskiego - miłośnika historii dawnej, dla którego wzorcem niedoścignionym w sztukach wszelakich są znani artyści Andrzej i Rafał Strumiłło.
Położenie na mapie
Powiększ mapę

Moja mała pracownia o nazwie ''MENTE ET GLADIUS'' powstała latem 2008r. z inspiracji męża Aleksandra Dobromilskiego - miłośnika historii dawnej, dla którego wzorcem niedoścignionym w sztukach wszelakich są znani artyści Andrzej i Rafał Strumiłło.


Na zamówienie wykonamy pełnosprawną broń z wysokogatunkowej certyfikowanej stali, w trosce o najwyższą jakość wyrobu i bezpieczeństwo posiadacza. Koncesjonowana działalność, jaką jest wyrób broni palnej służy miłośnikom broni, kolekcjonerom i każdemu, kto lubi spać spokojnie. Na czarnoprochową broń - replikę do 1850r. typu dubeltówka, sztucer, karabin z epoki czy pistolet pojedynkowy, kawaleryjski ustawowo zezwolenie policji nie jest wymagane.


Każda broń ma swój numer, metrykę legalności i 2 lata gwarancji . Jest przez nas przestrzelana i sprawdzona pod kątem wytrzymałości i celności.


Warunkiem zamówienia jest pełnoletniość i posiadanie  dokumentu tożsamości. Wystarczy zadzwonić w celu spotkania i uzgodnienia szczegółów wykonania i zakupu broni. Zamówienia broni oraz jej odbiór wyłącznie osobiste. Możliwość zakupu w 2 ratach. Służymy profesjonalnym doradztwem, by nabyta broń służyła jak najlepiej latami.


W galerii prezentujemy niektóre wyroby naszej pracowni - solidne i celne!

 

img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
img1
Galeria zdjęć