wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Data dodania: 01.12.2016  |  wyświetlenia: 6824
V Mistrzostwa PMOS Pisz na Ergometrze Wioślarskim
300 metrów – tyle mieli do przepłynięcia na ergometrze wioślarskim uczniowie szkół podstawowych, którzy wystartowali w „V Mistrzostwach PMOS Pisz na Ergometrze Wioślarskim”. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: „kl. V – 2005 r. i młodsi” i „kl. VI – 2004 r.”, z podziałem na kategorię dziewcząt i chłopców.

U dziewcząt pokrętło regulacji obciążenia ustawione było na poziom 3, a u chłopców na 4. W przypadku jednakowych czasów, zawodnicy ścigali się na dystansie 100 metrów, a takich sytuacji mieliśmy aż 16.

Rekord na 300 metrów, jaki zanotowaliśmy w kategorii młodszych dziewcząt, wyniósł 49 sekund, a w kategorii młodszych chłopców o sekundę mniej. Po 44 sekundy miała zwyciężczyni i zwycięzca pierwszego miejsca w kategorii uczniów klas szóstych. Rekordzista, w dogrywce na 100 metrów, uzyskał wynik 16 sekund.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, a zwycięzcy dodatkowo medale ufundowane przez pana Andrzeja Nowickiego – Starostę Powiatu Piskiego.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Kl. V – 2005 r. i młodsi

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – Julia Stanulewicz
2 miejsce – Inez Wójtowicz
3 miejsce – Amelia Gutowska
4 miejsce – Wiktoria Ptak / Katarzyna Pieloch
6 miejsce – Roksana Pieloch
7 miejsce – Maria Padiasek

CHŁOPCY

1 miejsce – Bartłomiej Smagała
2 miejsce – Wojciech Milewski
3 miejsce – Mateusz Goliszewski
4 miejsce – Oskar Kosakowski
5 miejsce – Mateusz Kapelański
6 miejsce – Maciej Nowak
7 miejsce – Igor Pierzchalski
8 miejsce – Itan Ciborowski
9 miejsce – Szymon Serowik
10 miejsce – Kacper Merchelski
11 miejsce – Wiktor Uljanowicki
12 miejsce – Bartłomiej Drężek
13 miejsce – Wojciech Obrycki
14 miejsce – Jakub Murach

Kl. VI – 2004 r.

DZIEWCZĘTA


1 miejsce – Laura Poźniak
2 miejsce – Angelika Mazur
3 miejsce – Zuzanna Jędrzejczyk
4 miejsce – Marta Gołębiewska
5 miejsce – Dominika Liżewska
6 miejsce – Patrycja Szczubełek
7 miejsce – Dagmara Wróblewska

Kl. V – 2004 r.

CHŁOPCY


1 miejsce – Oliwier Duchnowski
2 miejsce – Maciej Milewski
3 miejsce – Mikołaj Grajko
4 miejsce – Krystian Milewski
5 miejsce – Michał Zapert
6 miejsce – Gracjan Ruchała
7 miejsce – Bartosz Młynarczyk
8 miejsce – Patryk Szałaszewicz
9 miejsce – Marek Skulmowski
10 miejsce – Filip Ksepka
11 miejsce – Michał Świetlicki
12 miejsce – Kacper Poreda
13 miejsce – Paweł Łazarczyk
14 miejsce – Patryk Berliński
15 miejsce – Dominik Tyc
16 miejsce – Kacper Myśliński
17 miejsce – Nikolas Galanek
18 miejsce – Jakub Wójtowicz / Jakub Chiliński
20 miejsce – Szymon Szewczak
21 miejsce – Hubert Borkowski

Fot - Marta Zysk (PMOS Pisz)

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
034