Data dodania: 21.11.2016  |  wyświetlenia: 47337  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
Zawody pływackie Family Cup - galeria zdjęć
Sebastian Ciborowski z synami Bastianem i Itanem wygrał rodzinną sztafetę, czyli najbardziej prestiżowy wyścig podczas piskiej edycji Family Cup w pływaniu. Indywidualnie uczestnicy rywalizowali na 12,5 oraz 25 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym.

Bardzo rodzinny charakter miały tegoroczne eliminacje Amatorskich Mistrzostw Polski „Family Cup” w pływaniu, które w niedzielne popołudnie odbyły się w piskiej pływalni. W rodzinnej sztafecie 4x25 metrów wystartowało aż 13 drużyn. To najlepszy dowód na to, że piszanie polubili pływanie, a razem z dziećmi coraz częściej do basenu wskakują także rodzice. Zaciętą walkę o zwycięstwo w wyścigu rodzinnym stoczyły drużyny braci Sebastiana i Fabiana Ciborowskich. Lepsi o sekundę okazali się Sebastian, Bastian i Itan. Na 3. miejscu uplasowali się Magda, Jakub i Marcin Gentek. W rywalizacji uczestniczyli także Rudzińscy, Sosnowscy, Gleba, Aliccy, Chylińscy, Przygoda, Skrodzcy, Ciborowscy I, Grala i Maciejczyk.

Indywidualnie zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach — 12,5 i 25 m stylem dowolnym z podziałem na kategorie wiekowe oraz 100 m stylem zmiennym open. Najlepsi otrzymali puchary, a wszystkich uhonorowano pamiątkowymi dyplomami. Organizatorzy przygotowali także sporą pulę nagród rzeczowych, które zostały rozlosowane.

Kolejne zawody pływackie w Piszu już 4 grudnia. Rywalizację z okazji Mikołajek w kilku dziecięcych kategoriach wiekowych organizuje Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji. Stowarzyszenie prowadzi jedną ze szkółek dla dzieci funkcjonujących w pływalni w Piszu.

Udostępnij to zdjęcie na Facebooku  
Opinie i komentarze