Data dodania: 19.06.2017  |  wyświetlenia: 3388
Nowe kino w Giżycku. Atrakcyjne dla piskich maniaków kina?
Fot. kino.gizycko.pl
W sobotę w Giżycku otwarto nowe kino, a w nim premiery filmów akcji takich jak Król Artur: Legenda miecza, Wonder Woman i super hitu Strażnicy Galaktyki 2.

Jest to drugie kino w odległości około 55 kilometrów od Pisza (funkcjonuje już Planet Cinema w ełckiej Bramie Mazur), gdzie będzie można zobaczyć premiery światowego kina na przyzwoitym poziomie. Nowe Kino fala posiada cyfrowy projektor marki Barco, nowoczesne, przestrzenne nagłośnienie marki Dynacord w systemie 7.1, system 3D firmy DepthQ oraz salę z wygodnymi fotelami na 176 osób.

Czy dla piskich maniaków kina giżyckie Kino Fala stanowi alternatywę dla ełckiego Planet Cinema? Raczej nie. Multikino w Ełku to cztery porządne sale kinowe o znacznie większym komforcie. Oferuje też lepszy repertuar premier i korzystniejsze warunki cenowe (wiele specjalnych rabatów). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo z galerią handlową.

Cieszy jednak powrót do otwierania miejskich kin. Będąc w pobliżu Giżycka warto odwiedzić "Nową Falę". Kino Nowa Fala - Giżyckie Centrum Kultury - www.kino.gizycko.pl

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku