wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Data dodania: 01.12.2016  |  wyświetlenia: 9932
Zginął 15-latek potrącony przez tira
Śmiertelny wypadek na trasie Pisz - Babrosty
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie Pisz-Babrosty. Kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo potrącił dwóch pieszych idących poboczem. W wypadku zginął 15-letni mieszkaniec Pisza. Jego starszy kolega z obrażeniami przewieziony został do szpitala.

W środę po godz. 18.00 policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej między Piszem a Babrostami. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo, 47-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, jechał od strony Białej Piskiej w kierunku Pisza. W odległości około jednego kilometra przed miastem zauważył dwóch pieszych idących poboczem po prawej stronie jezdni. Pomimo hamowania, uderzył w nich.

Fot. Policja Pisz

Na miejscu zginął 15-letni mieszkaniec Pisza. Jego 18-letni kolega z obrażeniami przewieziony został do piskiego szpitala.  Funkcjonariusze ustalili, że obaj piesi byli ubrani w ciemne kurtki i nie posiadali elementów odblaskowych. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Komentuj na Facebooku
028