wkrótce
Promocje
wkrótce
Konkursy
Data dodania: 01.12.2016  |  wyświetlenia: 3822
Policjanci z Pisza odzyskali samochód skradziony w Warszawie
Policjanci z Pisza odzyskali samochód skradziony w Warszawie
Piscy kryminalni zatrzymali na terenie Pisza pojazd marki Mazda 6. Jak się okazało samochód ten był skradziony w Warszawie kilka dni wcześniej. Funkcjonariusze odzyskali auto i zatrzymali sprawcę, który siedział za kierownicą tego pojazdu. 37-letniemu mężczyźnie grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Pisza otrzymali informację od funkcjonariuszy z Warszawy, że w stolicy skradziony został pojazd marki Mazda 6 na warszawskich numerach rejestracyjnych wartości ponad 30 tysięcy złotych.
Policjanci sprawdzili teren miasta Pisza. Na jednym z parkingów zauważyli pojazd przypominający skradzioną mazdę. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn.

W trakcie dokonywania kontroli drogowej funkcjonariusze ustalili, że jest to mazda skradziona kilka dni temu w Warszawie. Za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec Warszawy wraz z kolegą. Jak się okazało kierowca tego auta przyjechał do znajomych do Pisza, bo stąd pochodzi. Najwyraźniej nie spodziewał się, że zostanie tu zatrzymany przez miejscową policję.

W ten sposób kryminalni odzyskali skradziony samochód, a mężczyznę podejrzanego o dokonanie jego kradzieży zatrzymali w policyjnym areszcie. 37-latek usłyszał zarzut kradzieży.

Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Pisz
 

Opinie i komentarze
005